FORUM WIRTUALNYCH ZOLNIERZY

tylko dla wtajemniczonych :)


#1 2009-04-04 19:39:41

toscani

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 22
Punktów :   

LFS online

Tak tak... to jest Live For Speed..ale dajcie mi chwile na wytlumaczenie Do samego LFS podchodzilem chyba ze 2,3 razy... w 2003, potem gdzies kolo 2005 i teraz. Musze przyznac ze od pierszego razu gierka spoooro sie zmienila, podkrecili jeszcze bardziej fizyke, dodali wgniatanie sie blach i dorzucili do demo bolid. Wydaje mi sie ze jest to najbardziej realistyczny symulator jazdy samochodem ktory mozna sciagnac ze frajer pograc ONLINE (bo glownie to ejst onlinowa gra 140mb tylko) i niezle sie wyzyc na samym demo. Jezeli ktos z Was procz swojego malego karabinu ma chodz mala zylke do samochodow, lubi pojezdzic w realu, to ta gra jest chociazby dobra by pojezdzic na prawdziwym torze i poczuc jak samochod zachowuje sie w poslizgach. Oczywiscie sama esencja gry jest na wyscigach online rankingi , czasowki i inne bajery.

sterowanie: nie trzeba posiadac kierownicy zwykla mysz wystarczy dwa przyciski gaz hamulec i rolka do biegow i trzeba przyznac ze jezdzi sie w takiej konfiguracji zarabiscie. Ja oczywiscie zmontowalem dwie kierownice by uzyskac analogowe sprzeglo bo wczesniej mialem tylko dwa pedaly (gaz i hamulec) a ze sprzeglem jest jeszcze wiecej frajdy.... i zaczynam sobie smigac podchodzac poraz kolejny

download:
http://www.liveforspeed.pl/

jak Wam tego za malo mozna wykupic dodatkowe trasy i pojazdy z licencja S1, za 12 funtow badz licencje S2 za kolejne 12F

pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-04-08 21:01:12

vteck

Bywalec

Zarejestrowany: 2009-03-17
Posty: 17
Punktów :   

Re: LFS online

Jak dobrze, że mamy forum, można się dowiedzieć tak wielu ciekawych rzeczy ;P

wracając do tematu: czy ta gra w jej części demo ma jakieś ograniczenia poza trasami i licencjami?

Offline

 

#3 2009-04-09 11:15:11

toscani

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 22
Punktów :   

Re: LFS online

vteck napisał:

Jak dobrze, że mamy forum, można się dowiedzieć tak wielu ciekawych rzeczy ;P

co to za aluzja?   Ja wiem, ze od informowania vtecka sa specjalne niusetlery z profesjonalnych zagranicznych portali, gdzie informuja juz co rodzi sie w glowach programistow

wracajac do tematu: nie. jedyne ograniczenie to trasy i pojazdy. Cala reszta jest dostepna lacznie z ustawieniami i gra online

Offline

 

#4 2009-04-11 22:16:37

vteck

Bywalec

Zarejestrowany: 2009-03-17
Posty: 17
Punktów :   

Re: LFS online

Odpaliłem tą grę, całkiem fajna, jednak kierowanie pojazdem za pomocą myszki jest (dla mnie) kłopotliwe, w miejscach gdzie następują po sobie kolejno prawe i lewe zakręty, ciężko jest kontrować myszką. Oczywiście wszystko jest kwestią wprawy.
Kierownica to chyba podstawa we wszystkich wyścigach stawiających na realizm. Bez niej ciężko.

Offline

 

#5 2009-04-19 19:48:44

Hajda

Trojpostowiec

Zarejestrowany: 2009-03-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: LFS online

gracie ktoś w lfs w sieci? ja troche pykam i podoba mi sie ta gra

Offline

 

#6 2009-05-10 16:14:47

toscani

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 22
Punktów :   

Re: LFS online

Mialem krotka warszawska przerwe, ale jak wroce na baze (jutro) mozna przyciac partyjke
pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gwardiainnosa.pun.pl www.pokemonprzygody.pun.pl www.internat.pun.pl www.hh-liga.pun.pl www.samurajowie.pun.pl